Ziņas

Sabiedrība

Deg vieglā automašīna un mājas jumts

Pēdējā diennaktī, no 12.septembra plkst. 6.30 līdz 13.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, četrus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums, informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 19.28 tika saņemts izsaukums uz Dzirnavu ielu Rūjienā, kur 45 m² platībā dega vienstāvu koka dzīvojamās mājas jumts. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 22.32.

Plkst. 19.46 tika saņemts izsaukums uz Beverīnas novada Brenguļu pagastu, kur 7 m² platībā dega vieglā automašīna. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 20.42.

Šorīt ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Līgatnes ielā Cēsīs, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa, kā arī Alūksnes novada Ziemera pagastā, kur uz ceļa brauktuves bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji nolūzušo koku novāca un brauktuve tika atbrīvota.

Kopumā Latvijā aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma 25 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet vēl pieci no izsaukumiem bija maldinājumi.