Ziņas

Sabiedrība

Deg sodrēji un katlumāja

Laikā no 1.februāra plkst. 6.30 līdz 2.februāra plkst. 6.30 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēmusi piecus izsaukumus. VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Anete Strazdiņa informē, ka trīs no tiem bijuši uz ugunsgrēku dzēšanu, bet divi uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 12.45 VUGD saņēma izsaukumu uz Blaumaņa ielu Gulbenē, kur dega katlumāja, kas piebūvēta pie vienstāvu dzīvojamās mājas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, deg katlumājas bēniņi un jumta konstrukcijas 30m² platībā. Plkst. 15.35 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 17.20 izsaukums saņemts uz Zvejnieku ielu Limbažos, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Plkst. 17.50 ugunsgrēks likvidēts.

Sodrēji divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā deguši arī Valmierā. Izsaukums uz Skolas ielu saņemts plkst. 20.24. Plkst. 20.53 ugunsgrēks likvidēts.

Savukārt visa Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 25 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.