Ziņas

Sabiedrība

Deg sodrēji un atkritumu tvertne

Aizvadītajās diennaktīs, no 18.septembra plkst. 6.30 līdz 19.septembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma piecus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 12.21 tika saņemts izsaukums uz Lielo ielu Staicelē, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 13.05

Šorīt ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Valmieras ielu Limbažos, kur dega atkritumu tvertne. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 7.24.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji devās uz diviem izsaukumiem, kur pāri ceļam bija uzkrituši koki. Abos gadījumos – Priekuļu novada Priekuļu pagastā, kā arī Burtnieku novada Rencēnu pagastā – ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un ceļa braucamās daļas atbrīvoja.

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 82 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 58 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

VUGD