Ziņas

Sabiedrība

Deg šķūnis un degvielas nogulsnes

Aizvadītajā diennaktī, no 29. augusta plkst. 6.30 līdz 30.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma četrus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet viens izsaukums bija maldinājums, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 7.08 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Straupes pagastu, kur mežā bija apmaldījusies sieviete. Ar skaņas signālu palīdzību sieviete tika atrasta un izvesta no meža, kur nodota Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsdzēsēji glābēji darbus pabeidza plkst. 10.03.

Plkst. 19.01 tika saņemts izsaukumus uz Tālavas ielu Valkā, kur, veicot demontāžas darbus, naftas produktu rezervuārā 80 m² platībā dega dīzeļdegvielas nogulsnes. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 20.12.

Plkst.23.34 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Liepnas pagastu, kur ar atklātu liesmu 36 m² platībā dega siena šķūnis. Plkst. 5.14 ugunsgrēks tika likvidēts.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā VUGD saņēma 46 izsaukumus, no kuriem 20 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet 8 izsaukumi bija maldinājumi.