Ziņas

Kriminālziņas

Deg satiksmes autobuss; uzbrauc metāla velosipēda novietnei

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 82 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 11 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 11 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 18 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 20 ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem  saņemta informācija par trijiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi vadītāji. Noformēti 57 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 25 bija par ātruma pārsniegšanu.

29.maijā, saņemta informācija, ka pulksten 19:15 Strenču novadā, Jērcēnu pagastā, autoceļa A3 Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža (Valka) 89 kilometrā, dega satiksmes autobuss “Volvo”. Pēc sākotnējās informācijas, policijas darbinieks pamanīja liesmas pretimbraucošā autobusa aizmugurē. Darbinieks apturēja transportlīdzekli un organizēja cilvēku evakuāciju. Netika saņemta informācija par cietušām personām, kā arī policija noskaidro notikušā apstākļus.

29.maijā, pulksten 16:59 Amatas novadā, Drabešu pagastā, 1950.gadā dzimis vīrietis, vadot atpakaļgaitā autobusu “Volvo”, uzbrauca metāla velosipēda novietnei. Ceļu satiksmes negadījumā cieta četri bērni – 2005.gadā dzimusi meitene, 2006.gadā dzimis zēns, 2006.gadā dzimušas meitenes. Cietušajiem sniegta palīdzība uz vietas un tālākā medicīniskā apsekošana nebija nepieciešama. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

29.maijā, pulksten 18:30 Kocēnu novadā, Kocēnu pagastā, autoceļa Valmiera – Smiltene otrajā kilometrā, 1933.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, nepalaida pa galveno ceļu braucošo automašīnu “Scania”, kas bija sakabē ar piekabi. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa “Scania” vadītājs – 1975.gadā dzimis vīrietis un “Audi” pasažiere – 1939.gadā dzimusi sieviete. Policija noskaidro notikušā apstākļus.