Ziņas

Sabiedrība

Deg automašīna, salmi un salmu prese

Aizvadītajā diennaktī, no 30. augusta plkst. 6.30 līdz 31.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma septiņus izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, bet četrus uz glābšanas darbiem, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 13.19 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Limbažu pagastu, kur uz autoceļa Ragana – Limbaži bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Ugunsdzēsēji glābēji veica ceļa braucamās daļas sakārtošanas darbus. Plkst.16.15 darbi tika pabeigti.

Plkst. 16.59 ugunsdzēsēji glābēji steidzās palīgā uz Strenču novada Plāņu pagastu, kur 6 m² platībā dega vieglā automašīna. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 18.07.

Plkst. 17.59 tika saņemts izsaukums uz Priekuļu novada Liepas pagastu, kur labības laikā 201 m² platībā dega salmi un salmu prese. Plkst. 18.46 ugunsgrēks tika nodzēsts.

Vakar Mākslinieku ielā Valmierā no upes tika izcelts noslīcis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Vakar Madonā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī mazam kaķēnam, kurš bija iesprūdis vieglās automašīnas motortelpā. Ugunsdzēsēji glābēji dzīvnieku atbrīvoja un nodeva saimniekiem.

Kopumā aizvadītajā diennaktī Latvijā VUGD saņēma 40 izsaukumus, no kuriem 22 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, bet četri izsaukumi bija maldinājumi.