Ziņas

Kriminālziņas

Dažviet zog, citviet sabojā šūpoles

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 77 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 21 noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu: 1 zādzība no tirdzniecības vietas, 6 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi;
  • 14 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 12 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 8 ceļu satiksmes negadījumiem: 2 negadījumos cietuši 2 cilvēki, 1 negadījumā bojā gājis viens cilvēks;
  • 1 gadījumu, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 41 administratīvā pārkāpuma protokols sastādīts par ātruma pārsniegšanu;
  • 85 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par konkrētiem notikumiem Vidzemē aizvadītajā diennaktī informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

20.jūnijā saņemta informācija, ka Madonā, Gaujas ielā, no kāda neaizslēgta pagraba nozagts melnas krāsas velosipēds Triumph. Zādzība notikusi nedēļas nogalē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

20.jūnijā Valmierā, Cempu ielā, konstatēts, ka no stāvēšanai novietota traktora nozagts elektriskais starteris, dzinēja sildītājs un kaste ar dažādiem instrumentiem. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

20.jūnijā ap pulksten 8 Cēsīs, A.Kalniņa ielā, konstatēts, ka kādai mājai izņemta loga rūts un, iekļūstot telpās, nozagti dažādi celtniecības instrumenti. Policijā par zādzības faktu sākts kriminālprocess.

20.jūnijā pēc pulksten 13 Strenču novadā, Sedā, Dārza ielā, konstatēts, ka bērnu un jauniešu atpūtas laukumā sabojātas šūpoles. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

21.jūnijā ap pulksten 3 saņemta informācija par kādu vīrieti, kurš vērsies pēc mediķu palīdzības pēc negadījuma Valmierā, Dīvaliņa ielā. Sākotnēji noskaidrots, ka ap pulksten 1 stāvlaukumā pie stadiona pagaidām nenoskaidrota persona ar pagaidām nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca 1995.gadā dzimušam vīrietim, kuram nodarīti miesas bojājumi. Policija noskaidro notikušā apstākļus un iesaistīto automašīnu.

20.jūnijā ap pulksten 10 Alūksnes novada Zeltiņu pagastā pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar nenoskaidrotu transportlīdzekli uzbraucis elektrības sadales skapim, to bojājot. Vadītājs notikuma vietu pametis, neziņojot policijai. Policijā sākusi administratīvo lietvedību.

20.jūnijā ap pulksten 17:15 Alūksnes novada Pededzes pagastā, uz autoceļa Zaiceva – Čistigi, pieķerts iereibis automašīnas BMW 525 vadītājs. 1962.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 1,9 promiļu reibumā. Vadītājam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

20.jūnijā ap pulksten 9:25 Amatas novada Drabešu pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši 32.kilometrā, 1983.gadā dzimis vīrietis ar automašīnu Volvo aizķēra 1937.gadā dzimušu velosipēda vadītāju. Sākotnējā informācija liecina, ka velosipēda vadītājs, nepārliecinoties par drošību, veicis apgriešanās manevru. Negadījumā neviens nav guvis traumas.