Ziņas

Sports

Dāvinājums Cēsu Sporta skolai

Cēsu Sporta skolas absolvents, Latvijas vīriešu valstsvienības un basketbola kluba “Liepāja/Triobet” spēlētājs Dāvis Rozītis, sekojot kolēģu Jāņa Blūma, Jāņa Strēlnieka un Kristapa Porziņģa piemēram, iesaistījies akcijā “Atceries par savējiem!” un pirms OlyBet Latvijas Basketbola līgas spēles starp “Valka/ Valga” un “Liepāja/ Triobet” pasniedza dāvanu – čeku 1000 eiro vērtībā Cēsu pilsētas Sporta skolai inventāra iegādei.

* FOTO PIEMIŅAI. "Liepāja/Triobet" spēlētājs Dāvis Rozītis kopā ar Cēsu Sporta skolas treneri Viktoru Brizgalovu un audzēkņiem Kristeru Kubliņu (no kreisās), Tomu Līni un Kristeru Leli. Foto: NO ALBUMA

* FOTO PIEMIŅAI. “Liepāja/Triobet” spēlētājs Dāvis Rozītis kopā ar Cēsu Sporta skolas treneri Viktoru Brizgalovu un audzēkņiem Kristeru Kubliņu (no kreisās), Tomu Līni un Kristeru Leli. Foto: NO ALBUMA

Pēc dāvanas uz Valku devās Cēsu Sporta skolas treneris Viktors Brizgalovs ar skolas jaunajiem basketbolistiem no 2005.gadā dzimušo zēnu komandas: Tomu Līni, Kristeru Kubliņu un Kristeru Leli.

Treneris atzīst, ka šis bijis brīnišķīgs pārsteigums un dāvinājums ir liels ieguvums basketbola nodaļai: “Minētā nauda tiks tērēta tieši jauno basketbolistu vajadzībām. Ir plānots iegādāties pārvietojamo grozu, kā arī citu inventāru, galvenokārt bumbas, jo tās nepieciešamas vienmēr. Paldies Dāvim par šo brīnišķīgo dāvanu tieši šajā Ziemassvētku laikā!”

Pats basketbolists “Druvai” pastāstīja, ka jau sen domājis par šo soli, kad radusies iespēja, to darījis: “Man gribas dot atpakaļ tiem, kuri arī manī savulaik ieguldīja darbu, lai es būtu tas, kas šobrīd esmu.”

Var vēl piebilst, ka šajā spēlē ar 93:58 uzvarēja liepājnieki, D.Rozītis guva 14 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem.