Ziņas

Sabiedrība

Daudzviet Vidzemē dzēsti nelieli ugunsgrēki

Brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) Vidzemē saņēma 14 izsaukumus – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs uz glābšanas darbiem, bet četri bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 23.36 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Zaļā ielā Sedā, Strenču novadā, kur divstāvu neapsaimniekotā ēkā dega starpstāvu pārsegums, starpsiena un sadzīves mantas 30m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.21.

Naktī uz sestdienu plkst.1.18 tika saņemts izsaukums uz Gulbenes novada Jaungulbenes pagastu, kur vienstāvu tirdzniecības telpās dega saldēšanas iekārtas, kases aparāts un elektriskie svari 5m² platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 3.38.

Sestdienas rītā plkst. 9.51 tika saņemts izsaukums uz Saules ielu Madonā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 10.19. Sodrēji deguši arī citviet. 25.februārī plkst.20.06 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rīgas ielu Smiltenē, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst.22.50. Savukārt plkst. 21.36 tika saņemts izsaukums uz Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastu, kur sodrēji dega vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 22.17.

Svētdien plkst. 10.11 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Ainaži vieglā automašīna bija noslīdējusi no ceļa braucamās daļas uz iebraukusi grāvī. Automašīnu, kurā atradās sieviete un divi nepilngadīgi bērni, ugunsdzēsēji glābēji ar vinčas palīdzību izvilka no divu metru dziļā grāvja atpakaļ uz ceļa braucamās daļas. Ugunsdzēsēji glābēji darbus pabeidza plkst. 10.53.