Ziņas

Kriminālziņas

Daudzviet darbojušies garnadži

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 76 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts, ka noticis noziegums;
  • 21 noziedzīgu nodarījumu pret īpašumu: 1 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījums;
  • 10 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 14 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 10 ceļu satiksmes negadījumiem: 3 negadījumos cietuši 3 cilvēki;
  • 1 gadījumu, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 25 autovadītāji sodīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 62 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

 

Plašāk par konkrētiem notikumiem Vidzemē aizvadītajā diennaktī informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

8.augustā saņemta informācija par sieviešu velosipēda zādzību Gulbenes novadā, Stāmerienas pagastā. Velosipēds Creative bijis atstāts pie kāda veikala bez uzraudzības un nepieslēgts.

8.augustā ap pulksten 23 konstatēts, ka Valmierā, A.Upīša ielā, nozagts 1959.gadā dzimušam vīrietim piederošs velosipēds melnā un zaļā krāsā. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

8.augustā Cēsīs pagaidām nenoskaidrotos apstākļos no kādas automašīnas nozagti dokumenti, maks ar naudu 300 eiro un fotoaparāts. Policija noskaidro zādzības apstākļus.

8.augustā saņemta informācija, ka nakts laikā, Madonā, Lazdonas ielā, iekļūts kādā dzīvoklī, kur nozagts mobilais tālrunis Samsung un maks ar naudu. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

8.augustā saņemta informācija, ka nakts laikā, Burtnieku novadā, Valmieras pagastā, Valmiermuižā, atlaužot garāžas durvis, no telpām nozagts motorzāģis Husqvarna un elektriskā urbjmašīna Makita. Par zādzības faktu sākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

8.augustā ap pulksten 13 Limbažos, Rīgas ielas un Sporta ielas krustojumā, pagaidām nenoskaidrota persona ar pagaidām nenoskaidrotu automašīnu uzbrauca uz gājēju pārejas esošam 2006.gadā dzimušam velosipēdistam, kuram sniegta medicīniskā palīdzība. Automašīna notikuma vietu atstāja, neziņojot par negadījumu policijai. Policija noskaidro iesaistīto automašīnu un tās vadītāju.

8.augustā saņemta informācija, ka Madonas novadā, Ošupes pagastā, Ošupē, Liepu ielā, pagaidām nenoskaidrots vadītājs ar pagaidām nenoskaidrotu transportlīdzekli iebraucis apgaismes stabā, to bojājot, un no notikuma vietas aizbraucis neziņojot policijai. Policija noskaidro iesaistīto transportlīdzekli un vadītāju.

8.augustā ap pulksten 12 Priekuļu novadā, Liepas pagastā, autoceļa Liepa – Smiltene 7.kilometrā, pieķerts iereibis automašīnas VW Golf vadītājs. 1989.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 3,4 promiļu reibumā un bez tiesībām vadīt jebkāda veida transportlīdzekli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.

8.augustā ap pulksten 16:15 Valmiera, Raiņa ielas un Tērbatas ielas krustojumā, 1981.gadā dzimis velosipēda vadītājs, veicot kreiso pagriezienu, iespējams, izraisīja sadursmi ar 1992.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Mercedes. Velosipēda vadītājs pēc negadījuma ar dažādām traumām nogādāts slimnīcā. Policija noskaidro visus negadījuma apstākļus.

8.augustā ap pulksten 9 Gulbenes novadā, Lejasciema pagastā, autoceļa Sinole – Mālmuiža 6.kilometrā, 1991.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Volvo, uzbrauca uz ceļa braucamās daļas esošajam 1953.gadā dzimušam gājējam, kurš atradās alkohola reibumā. Negadījumā traumas guva gājējs, kurš nogādāts slimnīcā.