Ziņas

Sabiedrība

Darbi vecpilsētas ielās neapstājas

Jau glīti. Lielais Rīgas ielas remonts Cēsīs turpinās, taču iedzīvotājiem jau iespējams novērtēt pirmos paveiktos darbus.Foto: Indars Krieviņš

Ne viens vien cēsnieks un pilsētas viesis ar nepacietību gaida, kad atkal varēs droši un ērti pārvietoties pa Cēsu vecpilsētas galveno ielu – Rīgas ielu. Nu vairs ilgi nav jāgaida. Cēsu novada domes Komunālās nodaļas vadītājs Vladimirs Ka­lan­dārovs pastāstīja, ka bruģēšanas darbus plānots pabeigt līdz 4.septembrim: “Šobrīd mūsu pri­oritāte ir pēc iespējas ātrāk atjaunot gājēju kustību. Ja vien laikapstākļi būs darbiem labvēlīgi, tad tas tiks izdarīts līdz nākamās nedēļas sākumam.

Patlaban bruģis uz gājēju iet­vēm ir ieklāts ielas augšējā daļā. Darbi tiek veikti vienlaicīgi abās gājēju ietvju pusēs virzienā uz leju. Līdz 4.septembrim plānojam pabeigt darbus uz gājēju ietvēm līdz Baznīcas ielai. Pēc tam griezīsimies atpakaļ, lai nepieciešamajās vietās piegrieztu bruģi, apmestu māju fasāžu izbrukušās vietas un saliktu stabus videonovērošanas kamerām. Tāpat patlaban no Baznīcas ielas līdz Rožu laukumam tiek likts gāzes vads, bet pēc tam tiks izbūvēts elektropievads.”

Līdztekus ietvju labiekārtošanas darbiem norit arī darbs pie braucamās daļas sakārtošanas, un ceļa seguma ieklāšanu plānots uzsākt uzreiz pēc gājēju ietvju lab­iekārtošanas.

2 komentāri

gailis

nav neerti kaut ko tadu rakstit varbut ļausiet rigas ielas darbiniekiem,kas tur dien dienā stradā izteikties AINA BŪS DAUZ SAVĀDĀKA.

Modra

Ja zināms, vērts izteikties tiešāk un citiem pastāstīt, kāda tieši aina būtu!

Komentāri ir slēgti.