Ziņas

Sabiedrība

Darbi uz Siguldas šosejas turpināsies līdz nākamajam gadam

Pavasarī sāktie būvdarbi Vidzemes šosejas posmā no pagrieziena uz Langstiņiem līdz nobrauktuvēm no dzelzceļa pārvada Garkalnē turpinās un notiks līdz nākamajam gadam, aģentūru LETA informēja “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Lai arī satiksmes organizācija esot mainīta un tagad tā notiek pa vienu joslu katrā virzienā kreisajā brauktuvē virzienā uz Siguldu, darbi labajā brauktuvē vēl nav pabeigti.

Uz labās brauktuves virzienā no Rīgas uz Garkalni ir uzklāta saistes jeb seguma vidējā kārta, bet asfalta virskārta vēl nav uzklāta, tāpēc arī horizontālais marķējums – joslu sadalošās līnijas – uz ceļa ir dzeltenā krāsā. Virskārtu paredzēts klāt vēlāk, secīgi abās brauktuvēs. Arī posma turpinājumā no Garkalnes Siguldas virzienā darbi ir pavirzījušies līdz saistes kārtai un pēc laika satiksme tiks pārkārtota, un darbi turpināsies uz kreisās brauktuves.

Ceļas segas rekonstrukcijas pasūtītājs un būvuzraugs ir VAS “Latvijas Valsts ceļi”, projekta izstrādātājs – SIA “BRD projekts”. Galvenais būvuzņēmējs ir “Binders”, apakšuzņēmēji – SIA “Lemminkainen Latvija”, AS “Ceļu pārvalde”, SIA “Rīgas tilti” un SIA “Tilts”. Līguma summa ir 14,9 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.