Ziņas

Izklaide

Dailes teātris ar viesizrādi “Divi kapteiņi” dosies uz Cēsīm

Šovakar plkst.19 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” ar krievu režisora Genādija Ostrovska uzrakstīto un iestudēto melodramatisko komēdiju “Divi kapteiņi” viesosies Dailes teātris, aģentūru LETA informēja teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.

Izrādē spēlē Ģirts Ķesteris, Lauris Subatnieks, Lauris Dzelzītis, Dārta Daneviča, Intars Rešetins, Agnese Zeltiņa, Inita Dzelme, Aminata Diarra, Hugo Lejiņš, Sarmīte Rubule, Ivars Auziņš, Mārtiņš Počs, Aldis Siliņš un Dainis Gaidelis.

“Jaunā gada priekšvakarā – 31.decembrī – Maskavā var notikt visneiedomājamākās lietas un satikties cilvēki, kuri citādi nekad nesatiktos. Te ir neveiksmīgs zaglis, neveiksmīgs pašnāvnieks, neveiksmīgi mīlētāji un pat apšaubāma izskata pingvīni un baltais lācis. Visi cilvēki nebūt nav vienādi un uz vienu un to pašu skatās dažādi. Taču, kā lai dzīvo kopā ar cilvēku, kurš netaisās nomirt ar tevi vienā dienā? Tomēr ir pārliecība, ka Jaunais gads būs labāks nekā iepriekšējais. Iepriekšējā bija daudz laba, bet šajā būs vēl labāk, jo citādi nemaz nevar būt. Un Maskava asarām netic!” izrādi ieskicēja Jakovļeva.

Jau ziņots, ka Dailes teātris viesosies Cēsīs un Liepājā.

LETA