Ziņas

Sabiedrība

Cīrulīšu dabas takas atdzimst

Prieks baudīt dabu. Vasarā sapostas Cīrulīšu dabas takas -atjaunoti gājēju celiņi, tiltiņi un nomainītas norādes.Foto: Māris Buholcs

Vasaras sākumā laikraksts “Druva” vērtēja atpūtu Cīrulīšu dabas takās, norādot, ka takas gaida uzpošanu. Šobrīd jāteic, ka vasara Cīrulīšu dabas takās bijusi rosīga un paveikti daudzi labiekārtošanas darbi.

Cēsu Tūrisma attīstības un Informācijas centra nodaļas vadītāja Andra Magone “Druvai” bilst, ka pavasarī “Žagarkalna” rosīgākie darbinieki bija iesnieguši projektu, lai iegūtu finansējumu Cīrulīšu dabas taku atjaunošanai.
“Pateicoties iegūtajam finansiālajam atbalstam projektā “Sabiedrība ar dvēseli”, šovasar izdevās atjaunot Cīrulīšu dabas taku infrastruktūru un sakopt vidi. Par to liels paldies jāsaka “Žagarkalna” darbiniekiem, kas iesaistījās šajos darbos,” saka A. Magone.

Viņa teic, ka takās ir atjaunotas informatīvās zīmes, kā arī atjaunoti koka tiltiņi un laipas, kas bija nolietojušās.
“Takas kļuvušas ērti izejamas, un pavisam drīz būs rudens, kad baudīt skaisto dabu. Man šīs takas ir īpaši mīļas, vienmēr pilsētas viesiem iesaku turp doties. Ir tik daudz skaista un jauka, ko redzēt,” norāda A. Magone.
Dodoties pastaigā uz Cīrulīšu dabas takām, atpūtnieki auto var novietot “Žagarkalna” kempinga stāvlaukumā. Par pastaigāšanos dabas takās nav jāmaksā.