Ziņas

Sports

Cīnītāju veikums

Cīnītāji. Cīņas sporta kluba “Ferrum” puišiFoto: no albuma

Aizritējis novembris, un varam atskatīties, kā šajā mēnesī veicās cīņas sporta kluba “Ferrum” dalībniekiem.

Jau rakstījām, ka mēneša sākumā viņi sarīkoja Pārrobežu kausa izcīņas trešo posmu, kas kļuva par vienu no dalībnieku ziņā plašākajām sacensībām valstī. Taču jau ierasts, ka kluba cīkstoņi gandrīz katru nedēļu piedalās kādās sacensībās Latvijā vai Igaunijā, un novembris nebija izņēmums.

Liepājā notikušās sacensības “Zelta rudens 2014” atnesa zināmu sarūgtinājumu par nekvalitatīvo organizatorisko pusi, taču tas neietekmēja sportiskos sniegumus. Kluba meitenes apliecināja, ka ir starp vadošajām. Otro vietu izcīnīja Nikola Salmiņa, uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Samanta Timpa un Sniedze Grīnberga, bet Hanna Mihailova ierindojās 5. vietā.

Lāčplēša dienā Rīgā notika sešu komandu sacensības brīvajā cīņā, kurās startēja tikai puiši. Dalībniekus nedalīja pa vecuma kategorijām, visu noteica svaru kategorija. Tāpēc puišiem nereti jācīnās ar

par sevi vismaz četrus gadus vecākiem cīkstoņiem. Neraugoties uz to, kluba komandai arī šajā posmā, gluži kā iepriekšējos, atkal ceturtā vieta.

Klubu “Ferrum” pārstāvēja Rainers Lūkins, Mārtiņš Dreimanis, Ralfs Milherts no Cēsu 2.pamatskolas; Oskars Polis, Ingars Polis, Toms Krieviņš no Amatas pamatskolas un Toms Kukuškins, Kārlis Kokarēvičs, Reinis Strods, Rihards Sloka no Liepas pamatskolas.

Mēneša vidū komanda devās uzreiz uz divām sacensībām. Vieni pārstāvēja kluba krāsas sacensībās “Baltijas kauss 2014”, kas notika Igaunijas pilsētā Vīlandē. Konkurence bija liela, jauno cīkstoņu grupā startēja vairāk kā simts dalībnieku no Baltkrievijas, Somijas, Igaunijas , Latvijas un Lietuvas. Klubu “Ferrum” septiņi puiši un viens no viņiem – Toms Krieviņš – izcīnīja bronzas medaļu. R. Lūkinam un R. Strodam 5.vieta, I. Polim – 7., desmitniekā iekļuva arī

R. Lūkins un T. Ķīsis, ieņemot 9.vietu.

Otra daļa komandas devās uz starptautisko turnīru meitenēm un zēniem “Daugavpils kauss 2014”. Sacensībās tika pārstāvēti klubi no Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas, Latvijas un Igaunijas. Kā informē kluba treneris Andis Ruicis, šajā turnīrā nepieredzēti liela konkurence bija tieši meiteņu grupā, taču “Ferrum” cīkstones sevi apliecināja teicami. Zelta medaļu izcīnīja Samanta Timpa (Liepas pamatskola), bronzas godalgas mājās atveda Kitija Lāce (Cēsu 2.pamatskola) un Nikola Salmiņa (Liepas pamatskola), bet Klinta Kokarēviča (Liepas pamatskola) un Sniedze Grīnberga (Amatas pamatskola) ierindojās piektajā vietā.

Kluba puiši – T. Kukuškins, R. Sloka un R. Milherts – aizvadīja sīvas cīņas, taču līdz godalgotajām vietām aizcīnīties šoreiz nevarēja.

Jānis Gabrāns