Ziņas

Sports

Cīņas par vietām

Vidzemes hokeja čempionāta beigām tuvojas pirmais posms. Jau rakstīts, ka pirmajā posmā 16 komandas aizvada viena apļa turnīru, noskaidrojot, kuras astoņas spēlēs 1.līgā, kuras – otrajā. Vēl atlikušas dažas spēles, un šobrīd ir skaidrs, ka no mūsu puses komandām 1.līgā varētu iekļūt “Ledus vilki”, kuri ar 25 punktiem 14 spēlēs ieņem sesto vietu. Viņiem atlikusi vēl spēle pret komandu “Raunas bruģakmens”, un uzvara ir ļoti nepieciešama, lai vieta 1.līgā būtu droša.

Pārējās mūsu puses komandas, gluži kā iepriekš, otro posmu aizvadīs 2.līgā. Pašreiz visaugstāk – 11. vietā – atrodas “Raunas bruģakmens”, tūlīt aiz viņiem “Cēsu auto”, bet vēl vietu zemāk komanda “Cēsis”.

Pēdējās spēlēs Raunas komanda ar 6:2 pieveica “SCO Centrs” hokejistus. Pa diviem vārtiem guva Pēteris Beķeris un Māris Kligins, pa vienam Jānis Jankovičs un Māris Svars.

Komandu “Cēsu Auto” un “Cēsis” savstarpējā spēlē pārāki bija pirmie, uzvarot 3:1. Uzvarētāju labā vārtus guva Eduards Petrovs, Ralfs Greizis un Raivo Rjabkovs, bet komandai “Cēsis” vienīgos vārtus guva Mareks Meļņiks.
Veterānu turnīrā startē septiņas komandas, pagaidām Raunas un Cēsu hokejisti noslēdz turnīra tabulu. “Raunas bruģakmens – S!” ar deviņiem punktiem ieņem sesto vietu, bet “Cēsis” ir septītajā vietā ar sešiem punktiem.