Ziņas

Sports

Cīkstoņu sezona atsākusies

Startēs godam. Brīvās cīņas sacensībās Daugmalē kluba "Ferrum" cīkstoņi izcīnīja deviņas godalgas.Foto: no albuma

Pēc vasaras pārtraukuma sacensību apritē atgriežas cīņas sporta kluba “Ferrum” dalībnieki.

Jāpiebilst, ka vasaras atpūta nebija ilga, jo notika treniņnometnes, lai sagatavotos jaunajai sezonai. Pirmā pārbaude bija jau augusta vidū, kad kluba pārstāvji piedalījās pludmales cīņās Rīgā, kas notika galvaspilsētas svētku ietvaros. Lai gan komandu pārstāvēja vien četri puiši, visi tika pie godalgām, turklāt – trim zelta. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena kāpa Ralfs Lūkins, Reinis Strods un Rihards Sloka, bet Raineram Lūkinam šoreiz bronzas godalga.

Aizvadītās nedēļas nogalē kluba cīkstoņi devās uz Ķekavas novada Daugmali, kur jau tradicionāli notiek pirmās sacensības pēc skolas brīvdienām. Klubu “Ferrum” pārstāvēja desmit cīkstoņi, mājās pārvedot piecas zelta, divas sudraba un divas bronzas medaļas, kas vērtējams kā ļoti atzīstams sniegums.

Augstākā kaluma medaļas izcīnīja: Rainers Lūkins, R. Strods, Samanta Timpa, Jānis Ruicis un Edgars Juriksons. Sudraba medaļas izcīnīja Nikola Salmiņa un Ingars Polis, bet bronzas – Ralfs Lūkins un Mārtiņš Megris. Toms Ķīsis ierindojās 7. vietā.

Sacensību sezona sākusies, un jau šīs nedēļas nogalē 4.un 5. septembrī Zaubē risināsies 2. Pārrobežu sadraudzības čempionāta brīvajā cīņā trešais, noslēdzošais posms. Pirmajā sacensību dienā cīkstoņi rādīs savas prasmes dažādās fiziskajās aktivitātēs, bet cīņas uz paklājiem notiks 5.septembrī.