Ziņas

Sports

Cīkstoņi sāk sezonu

Cīņas sporta klubs “Ferrum” uzsācis piekto sezonu. Pateicoties Latvijas Cīņas federācijas atbalstam, šogad klubs ieguvis jaunu paklāju. Tā iesvētības notika septembra sākumā ar sacensībām “Ferruma kauss 2016”, kurā ar panākumiem startēja mājnieki, izcīnot arī godalgas.

Vecuma grupā 2004.- 2007. gadā dzimušie savā svara kategorijā zelta medaļa Ralfam Lūkinam, sudrabs – Reinim Strodam, bronza – Eduardam Ozoliņam.

Vecuma grupā 2001.- 2003. gadā dzimušie zelta godalgas izcīnīja Mārtiņš Megris, Matīss Dreimanis, bet pie bronzas tika Rainers Lūkins.

Ar panākumiem cēsnieki startē arī Igaunijā. Sezonu kaimiņvalstī viņi atsāka ar sacensību “Nublust Nabiks” 3.posmu. “Ferrum” komandu pārstāvēja astoņi puiši. Kluba prezidente Evija Lūkina norāda, ka šīs sacensības parādīja – komandai ir skaidras kluba vērtības un attieksme: “Gads uzsākts ar jaunām vēsmām, katrs no puišiem centās parādīt sevi no labākās puses, koncentrējoties cīņai un cenšoties izdarīt visu iespējamo.”

No astoņiem dalībniekiem septiņi atgriezās mājās ar medaļām. Pie augstākā kaluma godalgas šoreiz gan neizdevās tikt, sudrabu izcīnīja Rainers Lūkins, Ralfs Milherts, bet bronzas medaļas – Toms Ķīsis, Reinis Strods, Rihards Sloka, Mārtiņš Megris un Matīss Dreimanis.