Ziņas

Kriminālziņas

Cieš negadījumā, izvairoties no suņa notriekšanas

Attēlam ir tikai ilustratīva nozīme.Foto: publicitātes

Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldē aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 51 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Tostarp reģistrēti četri nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 12 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un deviņi nodarījumi pret īpašumu, kā arī pieci ceļu satiksmes negadījumi. Divos no negadījumiem saņemta informācija par trijiem cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres alkoholisko dzērienu iespaidā sēdies viens vadītājs. Noformēti 99 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 38 bija par ātruma pārsniegšanu. Plašāk – notikumu apskatā, ko sniegusi Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Vakar, 4.janvārī, pulksten 10:40 Salacgrīvas novadā, Ainažu pagastā, autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 101. kilometrā, 1982.gadā dzimusi sieviete, vadot automašīnu “Škoda”, nokļuva sadursmē ar Igaunijas Republikas automašīnu “Volkswagen” sakabē ar piekabi, kuru vadīja 1998.gadā dzimis vīrietis. Ceļu satiksmes negadījumā cieta automašīnas “Škoda” vadītāja un pasažieris – 1960.gadā dzimis vīrietis. Cietušo dzīvībām briesmas nedraud. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

4.janvārī pulksten 14 Līgatnes novadā, Augšlīgatnē, autoceļa Drabeši – Līgatnes papīrfabrika – Līgatne 22. kilometrā, 1979.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Audi”, centās izvairīties no sadursmes ar suni, kā rezultātā transportlīdzeklis nobrauca no ceļa braucamās daļas. Ceļu satiksmes negadījumā cieta vadītājs, kurš nogādāts tuvākajā ārstniecības iestādē. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Savukārt aizvadītajā naktī, 5.janvārī pulksten 1:51, Gulbenē, Rīgas ielā, 1992.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu “Nissan”, nepakļāvās policijas darbinieku likumīgajai prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu. Pēc īsa brīža minētā automašīna tika apturēta. Izrādījās, ka tās vadītājs sēdies pie spēkrata stūres bez jebkāda veida transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un esot alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpotajā gaisā sasniedza 1,86 promiles. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.