Ziņas

Izklaide

Čīča izsludina jaunu dziesmu un koncertu Cēsīs

Dziedātājs Dzintars Čīča. Foto: publicitātes

Šonedēļ dziedātājs Dzintars Čīča iepazīstina ar savu jauno singlu “Dzīve kā seriālā”. Ar to mūziķis piesaka arī savu jauno koncertprogrammu, kas izskanēs arī Cēsīs, un dalību vienā no TV3 rudens sezonas spilgtākajiem projektiem.

Jauno singlu “Dzīve kā seriālā” Čīča veidojis sadarbībā ar sev uzticamo komandu – melodijas un vārdu autoru Kasparu Antesu, aranžētāju Andri Šīrantu un pianistu Anatoliju Livču. Šī komanda radījusi arī šā gada populārāko šlāgeri un radiohītu “Likteņlīnijas”, ar ko Dzintars šovasar pārliecinoši uzvarēja aptaujā “Dzintara dziesmas” un Latvijas Šlāgeraptaujā.

“Es vienmēr dziedu par to, ko reāli izjūtu savā dzīvē, arī jaunā dziesma ir stāsts par mani,” atklāj Čīča. “Bieži vien liekas, ka notikumi manā dzīvē atgādina meksikāņu seriālus – mēdzu krist galējībās, tomēr arvien atrodu ceļu pie sirdsmiera.”

Dzintars Čīča ir viens no šā brīža veiksmīgākajiem un pieprasītākajiem Latvijas estrādes mūziķiem. Pēc uzvarām vasaras aptaujās solists kā pateicību klausītājiem ir radījis jaunu koncertprogrammu “Likteņlīnijas”, kas 17. septembrī izskanēs Cēsīs “CATA” kultūras namā.

Savukārt no 25. septembra tautā iemīļotais čigānzēns savu varēšanu ne vien dziedāšanā, bet arī aktiermeistarībā sāks pārbaudīt TV3 šova “Izklausies redzēts” jaunajā sezonā.