Ziņas

Izklaide

Ceturto reizi pasākumā “Sveču mežs” izgaismo Sietiņiezi

Pirmajos Ziemassvētkos, 25.decembrī plkst.16, pasākumā “Sveču mežs” tiks izgaismots Sietiņiezis Vaidavas pagastā, Kocēnu novadā, aģentūru LETA informēja pasākuma pārstāve Zane Rašmane. Pasākums notiks jau ceturto reizi, un tā laikā ar vairāk nekā ar 2000 sveču un 1000 gaismas lukturīšiem izgaismos baltā smilts atsegumu Sietiņiezi un to ieskaujošo mežu. Starp gaismas objektiem parka teritorijā būs arī uguns skulptūras un sveču mandalas.

Pasākumā notiks darbnīcas kopā ar zinātnisko teātri “Laboratorium”, smilšu kino seansi un sniega bumbu veidošanas nodarbības bērniem. Būs arī muzikāli priekšnesumi no grupas “Apvedceļš” mūziķiem un iespēja apmeklēt mājražotāju tirdziņu.

Ar auto varēs piebraukt līdz ieejai Sietiņiezī, lai izlaistu pasažierus, taču lūgts transportlīdzekli nenovietot nevienā ceļa pusē posmā no ieejas līdz pagriezienam uz Sietiņiezi. Auto novietošanai atvēlēts tuvējo māju “Sietiņi” ganību lauks. No turienes līdz Sietiņiezim un atpakaļ savukārt vedīs SIA “VTU Valmiera” mikroautobuss.