Ziņas

Sabiedrība

Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika iekļauta labo komersantu sarakstā

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atzinīgi novērtējis Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnikas darbu un, novērtējot godprātīgu nodokļu saistību izpildi, iekļāvis to uzņēmumu labo komersantu sarakstā.

Kā aģentūru LETA informēja SIA “Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika” valdes priekšsēdētāja Terēze Bērzupe, VID atzinumā norādīts, ka uzņēmums savlaicīgi un godprātīgi nomaksājis visus nodokļus.

Cēsu rajona zobārstniecība ir lielākais zobārstniecību tīkls Vidzemē, kā arī viens no lielākajiem nodokļu maksātajiem Cēsu novadā. Šā gada pirmajos astoņos mēnešos nodokļu nomaksa jau veikta vairāk nekā 250 000 eiro apmērā.

Izvērtējot 2013.gadā nodokļu maksātāju budžetā veiktās nodokļu iemaksas, VID ir izveidojis juridisko personu-komersantu sarakstu, kuru veiktās nodokļu iemaksas budžetā iepriekšējā kalendārajā gadā pārsniedza 100 000 eiro. Tāpat, veidojot labo komersantu sarakstu, VID ņēmis vērā to, ka šo komersantu darba ņēmējiem aprēķinātā vidējā darba samaksa nav mazāka par 70% no vidējās darba samaksas valstī. Līdz 2015.gada 1.maijam VID neveiks nodokļu kontroles pārbaudes tiem komersantiem, kas ietverti labo komersantu sarakstā un kam bijusi atzinīgi vērtējama līdzšinējā sadarbība un ir ievērojamas iemaksas valsts budžetā, kā arī augsta nodokļu saistību izpildes disciplīna.

Cēsu rajona zobārstniecības poliklīnika sniedz plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu – zobu higiēnu, zobu ārstēšanu un ķirurģiju, zobu protezēšanu u.c. pakalpojumus.

LETA