Ziņas

Sabiedrība

Cēsu pusē avārijā cietuši pieci cilvēki

Vakar Cēsu novadā divu vieglo automašīnu sadursmē cietuši pieci cilvēki.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā aģentūru LETA informēja, ka autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunijas robeža 86.kilometrā sadūrās automašīna “Toyota Yaris”, kuru vadīja 1983.gadā dzimis vīrietis, un automašīna “BMW 525”, kuru vadīja 1961.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta un ar smagām traumām slimnīcā tika nogādāti abu transportlīdzekļu vadītāji. Avārijā cieta arī transportlīdzekļu pasažieri – 1994.gadā dzimis vīrietis, 1981.gadā dzimis vīrietis un 1995.gadā dzimis vīrietis. Visi cietušie ar traumām tika nogādāti slimnīcā.

Savukārt Cēsīs, pie Priekuļu apļa, automašīna “Chrysler Sebring”, kuru vadīja 1961.gadā dzimis vīrietis, braukšanas laikā apgāzās. Transportlīdzekļa vadītājs tika iespiests automašīnā un vēlāk ar dažādām traumām alkohola reibumā tika nogādāts slimnīcā. No minētā transportlīdzekļa slimnīcā ar dažādām traumām alkohola reibumā tika nogādāts arī pasažieris – 1985.gadā dzimis vīrietis. Vēl divas personas, kuras atradās avarējušajā automašīnā, aizbēga no notikuma vietas.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 66 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 22 cilvēki un viens gājis bojā.