Ziņas

Kriminālziņas

Cēsu policija lūdz palīdzību kāda vīrieša meklēšanā

Foto: no policijas

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1988.gadā dzimušā Oļega Vereņko meklēšanā. Vīrietis dzīvo Lielbritānijā un kopš 2017.gada 26.decembra nav devis par sevi nekādas ziņas, uz mobilo tālruni nav sazvanāms, kā arī viņa atrašanās vieta nav zināma, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Anžela Geļjanu.

Policijai izdevies noskaidrot to, ka O.Vereņko bija devies uz Sanktpēterburgu Krievijā un 2017.gada 26.decembrī pēdējo reizi telefoniski sazinājies ar māti. Sarunas laikā vīrietis minēja, ka vēl esot Sanktpēterburgā, taču kopš tā laika vairs nav devis par sevi nekādas ziņas.

Vīrieša pazīmes: augums 1,75 m, tievas miesas uzbūves, gaišas krāsas mati. Ģērbies: melnas krāsas vējjaka, gaiši zilas krāsas džinsa bikses, melnas krāsas sporta kurpes.

Par personas prombūtni policiju informēja vakar un nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi. Pašlaik meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību. Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu O.Vereņko atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruņiem 110, 64101202 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!


Jaunākā, policijas sniegtā informācija vēsta, ka 5. janvārī O. Vareņko, veicot lidojumu no Krievijas uz Angliju, pārradies savā dzīvesvietā. Policija pateicas par sniegto palīdzību.