Ziņas

Sabiedrība

Cēsu Pilsētas vidusskolas piebūves būvlaukumā no sastatnēm nokritis vīrietis

Cēsu Pilsētas vidusskolas piebūves būvlaukumā no sastatnēm nokritis vīrietis, kurš nogādāts medicīnas iestādē, informēja Valsts policijas (VP) Vidzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

Pēc sākotnēji pieejamās informācijas, pirmdien ap plkst.13 Cēsīs, Leona Paegles ielā, vīrietis, veicot celtniecības darbus, nokrita no stalažām un guva miesas bojājumus.

Vaskāne sacīja, ka cietušais nogādāts medicīnas iestādē. Policija par negadījumu informējusi Valsts darba inspekciju (VDI), tiek skaidroti notikušā apstākļi.

Kā aģentūrai LETA teica VDI pārstāve Ilze Kalniņa, inspekcija ir saņēmusi informāciju par negadījumu Cēsīs. VDI inspektors vistuvākajā laikā dosies uz negadījuma vietu, lai sāktu tā izmeklēšanu, norādīja Kalniņa.

Kā aģentūru LETA informēja Cēsu pašvaldības komunikācijas speciālists Aleksandrs Abramovs, pašvaldība pagājušajā vasarā noslēdza līgumu ar SIA “Wolf System” par Cēsu Pilsētas vidusskolas piebūves būvniecību. Abramovs piebilda, ka būvniecībai “Wolf System” ir piesaistījis apakšuzņēmēju.

Piebūvē paredzēts izbūvēt trīs transformējamas telpas, kuras būs iespējams pārveidot vienotā auditorijā vai izmantot kā atsevišķas klases, kas būs jo īpaši būtiski, realizējot kompetencēs balstītu izglītības modeli.

Projekta līguma summa ir 1 484 132 eiro. Piebūvi jānodod līdz mācību gada beigām 2021.gada maijā.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “Wolf System” apgrozījums 2019.gadā bija 4 349 194 eiro, peļņa – 217 944 eiro. Finanšu rādītāji par 2020.gadu vēl nav publiskoti.