Ziņas

Sabiedrība

Cēsu pašvaldība nolēmusi pārbūvēt Rīgas ielas posmu

Līdz 3.oktobrim Cēsu novada pašvaldība izsludinājusi iepirkumu Rīgas ielas posma pārbūvei Cēsīs, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Pārbūves laikā paredzēta betona bruģakmens, kā arī granīta bruģakmens ieklāšana, lietus ūdens kanalizācijas izbūve, sadzīves kanalizācijas izbūve, ūdensvada izbūve u.c. darbi.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, Rīgas ielas būvniecības darbi tiks organizēti divos posmos. Pirmais posms ir Rīgas iela posmā no Kases ielas līdz Rožu laukumam, savukārt otrais – Rīgas iela posmā no Rožu laukuma līdz Līvu laukumam.

Plānotais kopējais būvniecības darbu ilgums ir 14 mēneši, pēc kuriem būvdarbi pilnībā ir pabeigti un būve ir pieņemta ekspluatācijā. Uzņēmējam būvdarbi jāveic pa būvniecības posmiem. Rīgas ielas pirmais posms pilnībā jāpabeidz astoņu mēnešu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Rīgas ielas otrā posma būvdarbus atļauts sākt tikai pēc pirmā posma pilnīgas pabeigšanas. Pašvaldība atļāvusi izmantot darbu tehnoloģisko pārtraukumu gada ziemas un pavasara mēnešos.

Konkurss tiek rīkots, lai īstenotu Eiropas Reģionālās attīstības fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķi “Palielināt privāto investīciju apjomu reģionos, veicot ieguldījumus uzņēmējdarbības attīstībai atbilstoši pašvaldību attīstības programmās noteiktajai teritoriju ekonomiskajai specializācijai un balstoties uz vietējo uzņēmēju vajadzībām”.