Ziņas

Sabiedrība

Cēsu novada priekšsēdētājs nepamestu amatu, lai vadītu valdību

Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs (V) nepametīs amatu, lai vadītu valdību, aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā.

Rozenbergs norāda, ka nekas nav mainījies attiecībā uz Cēsu novada iedzīvotājiem doto solījumu pašreizējo termiņu nostrādāt pilnvērtīgi.

Viņš norāda, ka vēl ir daudz paveicamu lietu, lai uzlabotu cēsnieku un vaivēniešu ikdienas dzīvi, kā arī attīstītu Cēsu novadu, tāpēc viņš šos pienākumus pamest negrasās.

Kā ziņots, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) atzīst, ka ir domājusi par to, kuru cilvēku premjera krēslā vēlētos redzēt pēc sevis, kā vienu no tiem minot iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski (V), kā arī ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču (V).

Vaicāta, ja kādreiz tomēr nolems premjeres amatu atstāt, kuram cilvēkam ar mierīgu prātu varētu šo posteni nodot, Straujuma žurnālam “Sestdiena” norādījusi, ka, viņasprāt, partijā “Vienotība” ir cilvēki, kas var uzņemties šos pienākumus, starp tiem minot jau nosauktos Rinkēviču un Kozlovski.

Vienlaikus premjere arī minējusi, ka ir jāļauj attīstīties un ieņemt amatus arī reģionu cilvēkiem – gan Cēsu mēram Rozenbergam, gan Salaspils novada vadītājam Raimondam Čudaram.