Ziņas

Kriminālziņas

Cēsu novadā atrod vīrieša mirstīgās atliekas; Priekuļu novadā atrasti cilvēka kauli

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 74 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 6 nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 21 nodarījums pret sabiedrisko kārtību un 25 nodarījumi pret īpašumu.

Aizvadītajā diennaktī, Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā, reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi. Nevienā no negadījumiem netika saņemta informācija par cietušajiem. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies trīs vadītāji. Noformēti 98 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 52 bija par ātruma pārsniegšanu.

10.jūlijā, pulksten 22:00 Cēsu novadā, kāda kempinga teritorijā tika atrastas nenoskaidrota vīrieša mirstīgās atliekas. Pēc sākotnējās informācijas, vīrietim nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Savukārt Priekuļu novadā, pie kādas mājas tika atrasti cilvēku kauli un apģērba paliekas. Abos gadījumos uzsākts kriminālprocess, kā arī policija noskaidrot personu identitātes.

10.jūlijā, saņemta informācija, ka pulksten 17:58 Gulbenes novadā, autoceļa Smiltene – Gulbene 57 kilometrā, nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Mazda”, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, minētais transportlīdzeklis tika apturēts. Izrādījās, ka tā vadītājs, 1971.gadā dzimis vīrietis, pie automašīnas stūres sēdies reibumā un bez jebkāda veida vadīšanas tiesībām. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 3,58 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

10.jūlijā, pulksten 21:05 Alūksnes novadā, Liepnas pagastā, 1960.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu “Volkswagen”, būdams alkoholisko dzērienu iespaidā. Minimālā alkohola koncentrācija izelpojamā gaisā sasniedza 2,57 promiles. Vadītājam noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.