Ziņas

Izklaide

Cēsu koncertzālē notiks Vecgada balle

Šodien Vidzemes koncertzālē “Cēsis” notiks Vecgada balle, kurā viesus priecēs balles deju mūzika Jelgavas bigbenda un solista Daumanta Kalniņa izpildījumā.

Kā aģentūru LETA informēja koncertzāles mārketinga un komunikācijas vadītāja Egija Saļņikova, vakara gaitā gaidāmi dažādi pārsteigumi un svētku loterija ar vērtīgām balvām.

Koncertzāle “Cēsis” turpina tradīciju un jau otro gadu rīko īpašu Vecgada balli. Tā ir iespēja kopā ar draugiem, kolēģiem vai paziņām lieliski pavadīt vakaru dejojot, klausoties mūziku un baudot Jaunā gada gaidīšanas prieku.

“Koncertzāles visā pasaulē aizejošo gadu pavada ar krāšņiem koncertiem un svētku ballēm. Cēsu koncertzāles elegantais, vienlaicīgi vēsturiskais un mūsdienīgais nams, kā arī skaistā Lielā zāle ir lieliski piemērota, lai gadumiju varētu pavadīt tikpat grandiozi kā citviet Eiropā. Pēc mūsu viesu atzinīgajām atsauksmēm par pagājušā gada svētku balli esam nolēmuši tradīciju turpināt, ik gadu piedāvājot arvien ko jaunu un pārsteidzošu,” par Vecgada balles ieceri stāsta programmu direktore Inese Zagorska.

Šogad par mūziku Cēsu koncertzāles ballē rūpēsies Raita Ašmaņa vadītais džeza orķestris Jelgavas bigbends, kurš ir visilgāk nepārtraukti koncertējošais bigbends Latvijā. Bigbends piedalījies dažādos džeza mūzikas festivālos, koncertos, svinīgos pasākumos gan Latvijā, gan ārvalstīs. Tā repertuārs tālu pārsniedz klasiskā džeza robežas, variējot no džeza līdz popmūzikai.

Jelgavas bigbends ir viens no retajiem orķestriem Latvijā, kuram ir ilggadēja pieredze, muzicējot svētku ballēs. Arī Vecgada ballei Cēsu koncertzālē orķestris sagatavojis izmeklētu programmu, kurā skanēs gan Johana Štrausa valši, gan Frenka Sinatras pazīstamās džeza melodijas.

Ar Jelgavas bigbendu kopā uzstāsies talantīgais un šarmantais dziedātājs Kalniņš. Viņš bijis solists vairākos muzikālo teātru uzvedumos, starp kuriem ir arī “Vestsaidas stāsts” un “Nožēlojamie”. Pēdējos gadus solists pievērsies džeza mūzikai un bijis vairāku starptautisku džeza mūzikas konkursu laureāts.

Vakara gaitā balles viesiem būs iespēja fotografēties un par piemiņu saņemt balles foto, kā arī piedalīties loterijā. Pasākuma laikā Lielā zāle būs atvēlēta dejām, bet citviet koncertzālē darbosies vairāki bāri un atpūtas zonas. Vakara gaitā koncertzāles pirmajā stāvā darbosies arī restorāns “MoMo”, bet sestajā stāvā ar skatu uz naksnīgo pilsētu – “Cēsu vīna bārs”.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības tīklā un koncertzāles “Cēsis” kasē. Iespējams rezervēt arī vietu pie galdiņa.