Ziņas

Sports

Cēsu florbolisti finālā

Kvalifikācijas cīņas par iekļūšanu Latvijas IV olimpiādes noslēguši Cēsu novada florbolisti. Viņi savā apakšgrupā palika otrie, taču finālam kvalificējās katras grupas divas labākās komandas.

Jau rakstīts, ka Cēsu novada komandu veido kluba “Lekrings” spēlētāji, ko papildina arī ārzemēs spēlējošie sportisti. Pirmajā kvalifikācijas kārtā cēsnieki pārliecinoši ieņēma pirmo vietu grupā, iekļūstot otrajā kārtā. Tajā pirmās divas spēles bija kā viegls treniņš, vispirms ar 12:2 pārspēta Inčukalna novada komanda, pēc tam ar 20:4 – Valkas novada komanda. Šajā spēlē piecus vārtus guva Andris Rajeckis.

Otrās kārtas galvenā spēlē risinājās pret Valmieras pilsētas komandu, tā bija cīņa par pirmo vietu grupā. Var teikt, kārtējā virslīgas spēle, jo kaimiņu pilsētas komandu veido kluba “FBK Valmiera/ ViA” spēlētāji. Kā jau bija gaidāms, spēle bija ļoti līdzvērtīga, Cēsu komanda bija iedzinējos 0:2, 1:2, 2:3, bet izlīdzināt rezultātu tā arī neizdevās, un minimāls zaudējums 2:3. Tādējādi pirmā vieta grupā – Valmieras pilsētai, otrā – Cēsu novadam, bet abas komandas kvalificējās finālam.

Otrajā kārtā cēsnieku rindās rezultatīvākais A. Rajeckis, kuram septiņi gūti vārti. Piecus vārtus guva Morics Krūmiņš, četrus – Andris Malkavs, trīs – Pēteris Trekše, Emīls Dzalbs, Aleksandrs Abramovs, Edgars Balodis, divus – Gints Bērtulis, Andis Višņevskis, viens – Pauls Erenbots un Jānis Melderis.

Šīs nedēļas nogalē otro kvalifikācijas posmu aizvadīs Pārgaujas novada komanda, kurai uzdevums iekļūt divu labāko komandu skaitā būs krietni grūtāks, jo pretinieki nopietnāki. Viņiem jāaizvada spēles pret Rīgas pilsētas, Kocēnu novada un Ķekavas novada komandām.