Ziņas

Sabiedrība

Cēsu dome izolē pārdod automašīnas un iegūst 2200 latus

LETA

Cēsu dome piektdien izsolē pārdevusi divas pašvaldībai piederošas automašīnas, pašvaldība ieguva 2200 latus, aģentūru LETA informēja domes izpilddirektors Jānis Rozenbergs.

Izsolītas divas “Opel” markas automašīnas – “Opel Astra”, kuras sākotnējā cena bija 750 lati, pārdota par 800 latiem, bet “Opel Zafira”, kuras sākotnējā cena noteikta 1200 lati, tika pārdota par 1400 latiem, jo uz to izsolē bija pieteikušies divi pretendenti. “Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti pašvaldības budžetā kopējai lietošanai. Domājams, ka vasarā, kad gaidāmi budžeta grozījumi, tiks lemts, kam šo naudu atvēlēt,” informēja Rozenbergs.

Divas automašīnas, kuras bija plānots izsolīt- “VW Transporter” un “Vaz 2110” -, nenonāca līdz pārdošanai, jo uz tām šajā izsolē neviens nepieteicās. Tās iepriekš piederējušas Cēsu pašvaldības policijai un to nolietojums ir lielāks.

J. Rozenbergs pastāstīja, ka nākamajā nedēļā pašvaldības Mantas atsavināšanas un izsoles komisijā lems, ko iesākt ar šīm automašīnām. Pastāv iespēja, ka tās atkārtoti netiks izsolītas, jo var noderēt Cēsu novadā, kura teritorija būs lielāka, jo Vaives pagasts apvienosies ar Cēsu pilsētu.

LETA jau ziņoja, ka lēmums par Cēsu pašvaldībai piederošu automašīnu izsolīšanu tika pieņemts tādēļ, ka vairāku gadu laikā automašīnu uzturēšanas un ekspluatācijas izdevumi ir pieauguši un ekonomisku apstākļu dēļ pašvaldībai tās uzturēt vairs nav izdevīgi.

Izsolīto automašīnu vietā jaunas nav paredzēts pirkt.