Ziņas

Sports

Cēsu čempionātā vietas sadalītas

Cēsu novada florbola čempionātā (CNČ) aizvadītas pēdējās regulārā čempionāta spēles. Titulu izcīnīja “Lekrings Sr.”, izšķirošajā spēlē ar 4:3 pārspējot “Farm Dumperi.lv Club”. Sudraba medaļas komandai “Einšteins”, kas pēdējā kārtā ar 5:0 pārspēja “Maribu”. Bronzas godalgas saņēma Valmieras komanda “Farm Dumperi.lv Club”, par vienu punktu apsteidzot “SK Fono”. Savstarpējā spēlē pārāki gan bija “FONO” spēlētāji 4:1, taču valmierieši vajadzīgos punktus ieguva, ar 5:2 pārspējot “Olimpic”. Piektajā vietā “Vecpiebalga”, sestajā – “Maribu”, tālākajās vietās: “Amata” , “Raccoon”, “FYA Shots”, “Pārgauja”, “Olimpic” un “Lynx”.

Apbalvošanas ceremonijā balvas saņēma simboliskais sešnieks, kurā pēc komandu balsojuma iekļuva: Roberts Krūmiņš un Ginters Smilktne (“Einšteins”), Māris Pilsētnieks (“Vecpiebalga”), Jānis Brants (“Lynx”), Matīss Pilibaitis (“Amata”) un Rihards Kamarūts (“SK Fono”).

Turnīra rezultatīvākā spēlētāja tituls Jorenam Malkavam (“Lekrings Sr.”), kurš guva 24 vārtus un atdeva deviņas rezultatīvas piespēles. Šajā rādītājā viņš pārspēja savu tēti – Arti Malkavu, kurš ieņēma otro vietu ar 13 vārtiem un 15 piespēlēm. Trešajā vietā Normunds Zēmelis (“Farm Dumperi.lv Club”) – trīs vārti, 25 piespēles.

Drīz sāksies Cēsu novada ceļojošā kausa izcīņa florbolā. Pirmās četras komandas jau nodrošinājušas vietu pusfinālā, bet pirmajā kārtā tiksies komandas no 5.līdz 12.vietai, lai noskaidrotu, kuras četras iekļūs ceturtdaļfinālā, lai stātos pretī pirmajam četriniekam.