Ziņas

Sports

Cēsu basketbolisti finālā

Veiksmīgu sniegumu LBL3 čempionātā rāda “Dārznieks/ Cēsu Sporta skola” basketbolisti, iekļūstot izslēgšanas turnīra finālā. Ceļš līdz tam nebija vienkāršs, bet līdz šim mājas sienas cēsniekiem tiešām palīdzējušas. Ceturtdaļfinālā un pusfinālā uzvarētājs tika noteikts divu spēļu summā. Pirmajā kārtā cēsnieki tikās ar “SK Jaunpils”. Izbraukumā zaudēja ar 65:66, bet atbildes spēlē savā laukumā izcīnīja pārliecinošu uzvaru 63:49, uzvarot divu spēļu summā.

Pusfinālā Cēsu komandai pretī stājās regulārā turnīra uzvarētāji “Bauskas BJSS/ SC Mēmele”. Izbraukumā cēsniekiem zaudējums 74:82, lai tiktu tālāk, savā laukumā bija jāuzvar ar vismaz deviņu punktu pārsvaru. Cēsnieki jau no paša sākuma centās diktēt noteikumus laukumā un pēc pirmajām desmit minūtēm iekrāja 12 punktu pārsvaru 30:18. Pēc tam spēle izlīdzinājās, taču cēsnieki iekrāto pārsvaru nosargāja līdz pat spēles beigām, uzvarot 75:63 un divu spēļu summā panākot + 4. Panākums gūts ar visas komandas pūlēm, par ko liecina arī statistika: Artis Ozols guva 16 punktus, Ģirts Logins un Elvis Saulītis – 14, Jānis Kliesmets – 12.

Finālā cēsnieki tiksies ar “BK Dartija”. Čempiona titulu iegūs komanda, kas izcīnīs divas uzvaras. Pirmā spēle ceturtdien Iecavā, otrā – Cēsīs 29.aprīlī. Ja būs nepieciešams, trešā spēle 5.maijā Iecavā.