Ziņas

Sports

“Cēsu balvas” sadalītas

Jau tradicionāli septembra sākumā notika slēpošanas – biatlona kluba “Cēsis” balvu izcīņas sacensības vasaras biatlonā. Vispirms vecāko grupu dalībnieki sacentās biatlonā uz rolleriem. Grupā, kurā startēja sievietes, juniores un A grupas jaunietes, uzvarēja daugavpiliete Jūlija Matvijenko, tālākajās vietās trīs Cēsu Sporta skolas (CPSS) audzēknes – Krista Razgale, Annija Sabule un Anna Konovalova. 

Arī jauniešiem A grupā uzvarētāja kausu saņēma Daugavpils sportists Ernests Loktevs, bet nākamajās vietās CPSS audzēkņi Kristers Slavēns un Dzintars Daļeckis.

Jauniešiem B grupā uzvarēja alūksnietis Kristaps Deksnis, bet labākais no mājniekiem bija Mikus Cimdiņš, ieņemot 5.vietu. Jaunietēm B grupā uzvarēja Sanita Buliņa (Alūksne), bet CPSS biatlonistei Rebekai Raiskai šoreiz vien 8.vieta.

C grupā jauniešiem uzvarēja Nikita Kondrašovs (Alūksne), labākais no CPSS – Arvis Jekiovovs, kuram 4.vieta, bet Artūrs Tinuss ieņēma piekto vietu. Jaunietēm pirmajā vietā Anastasija Nedaivodina (Alūksne), bet tūlīt aiz goda pjedestāla Signe Miķelsone un Kitija Rozenova.

D grupas zēniem uzvarēja Iļja Zilis (Daugavpils), bet 5.vietu izcīnīja Pēteris Radziņš. Meitenēm šajā grupā pirmā Solvita Maļina (Daugavpils), otrā – Estere Volfa (CPSS). 4.vietā Elizabete Slotiņa, sestā – Elza Bleidele.

Balvas izcīņas programmā allaž saistošs ir mini sprints ar kopēju startu. Dalībniekiem jāveic divi 400 m apļi ar vienu šaušanu, kurā var izmantot neierobežotu patronu skaitu, bet ir jāsašauj visi mērķi.

Grupā, kurā startēja sievietes, juniores un A grupas jaunietes, uzvarēja A. Sabule, bet K. Razgalei – trešā vieta. Jauniešiem A grupā 2.vietā K. Liepiņš, 3. – K. Slavēns. B grupā jauniešiem 3. – E. Mārtinsons, C grupā jaunietēm uzvarēja I. Vaļska, bet jauniešiem šajā grupā 3.vietā A. Jekimovs.