Ziņas

Sabiedrība

Cēsu Audzināšanas iestādes audzēkņi piedāvā izrādi “Viss normāli”

2.septembrī un 3.septembrī Cēsu Audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem noslēgsies pusgadu ilgušais sociālais teātra apmācības projekts, veidots kopā ar idejas autoru Alberto Di Gennaro, kompanjonēm Ilzi Mazpani un Kristīni Ļenotjevu un sešiem audzēkņiem.

Kā  informēja Kristīne Auniņa, šāda tipa projekts notiek pirmo reizi un tiek piedāvāta ekskluzīva iespēja redzēt paveikto izrādē “Viss normāli”. Izrāde abās dienās sākies plkst. 16, ierašanās plkst.15. Līdzi jāņem pase vai ID karte. Ieejas maksa 3 eiro un 10 eiro (tiem, kuri vēlas atbalstīt projektu arī finansiāli un sēdēt pirmajās divās rindās). Vietu skaits ierobežots.

“Ielūdzam Jūs ienākt Normālajā un vērot normālu cilvēku normālu dzīvi, sekot normāliem sapņiem, saskaroties ar normālām problēmām un meklējot tām sakarīgus risinājumus. Tas ir izdomāts, pārlaicīgs Normālā fragments – stāsts, kas radies, apvienojot vairākus “audzināmo” vēstījumus, un, kā tas eksperimentējot nereti gadās, tos rediģējot, piemērojot, atmetot lieko un saaudzējot būtiskāko. Intensīva radoša procesa rezultātā ir izdzīvojuši deviņi tēli, kas katrs savā veidā plūst pa Normālā straumi un vēlas ar Jums dalīt to pašu telpu un laiku. Mēs to saucam par izrādi, taču nav iespējams izrādīt/izstāstīt visu, kas šajā laikā ir noticis – piedzīvoto sajūsmu un pūles, tiekot cauri neskaitāmiem aizslēgtiem vārtiem tiešā un pārnestā nozīmē. Kopā piedzīvojām gan lepnumu un gandarījumu, gan pārsteigumus un maldināšanu. Mēs to saucam par teātri, lai būtu vienkāršāk komunicēt, lai gan nesastapsiet to ierastajā ķermenī – ar gaismām, specefektiem, scenogrāfiju, kostīmiem, priekškaru un maskām. Un mēs saucam sevi par aktieriem. Tā paša iemesla dēļ. Esat laipni aicināti mūs satikt Normālībā,” ielūdz izrādes veidotāji.

Viens komentārs

Kristīne

Svarīga ziņa, kas nav pievienota ir tā, ka jāpiesaka rezervācija līdz 24. augustam, norādot savu vārdu, uzvārdu un personas kodu, lai dabūtu ieejas atļauju! Rakstīt uz epastu: knipsis@kristineaunina.lv

Komentāri ir slēgti.