Ziņas

Sabiedrība

Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem notiks akcija “Cilvēks cilvēkam”

Šodien Cēsu audzināšanas iestādē nepilngadīgajiem Valsts probācijas dienests (VPD) rīkos akciju “Cilvēks cilvēkam”, informēja VPD sabiedrisko attiecību vadītājs Imants Mozers.

Akcija tiek rīkota jau 12.gadu. Tās mērķis ir popularizēt saturīga, izglītojoša brīvā laika pavadīšanu notiesāto jauniešu vidū, iedvesmojot un motivējot jauniešus pozitīvām pārmaiņām. Katru gadu akcijas laikā VPD cenšas jauniešiem piedāvāt saturisku un pēc iespējas plašāku programmu.

Šoreiz akcijas laikā jauniešiem tiks organizēta radošā darbnīca ar DJ Alex-O. Radošās darbnīcas gaitā jauniešiem būs iespēja tuvāk iepazīties ar dīdžeja profesiju, kā arī piedalīties kopīgas muzikālās uzstāšanās veidošanā. Radošo darbnīcu jauniešiem vadīs viens no Ritma institūta pasniedzējiem DJ Alex-O, kurš Latvijā ir pazīstams kā talantīgs skreča dīdžejs, kurš ieguvis augstas vietas dīdžeju čempionātos un ir iesaistīts vairākos muzikālos projektos.

“Esmu priecīgs dzirdēt, ka jauniešus interesē dīdžejošana. Ceru, ka mans stāsts puišiem dos pilnvērtīgu ieskatu dīdžeja profesijā, ļaus viņiem izvērtēt savus spēkus un veicinās entuziasmu ar to nodarboties nākotnē. Radošajā darbnīcā kopā ar puišiem paredzēts izveidot kopīgu uzstāšanos. Ceru, ka šī sadarbība jauniešiem radīs priekšstatu par to, cik liels darbs jāiegulda mūzikā, kā arī mums visiem sniegs pozitīvas emocijas par paveikto,” norāda DJ Alex-O.