Ziņas

Izklaide

Cēsnieki uzstādījuši mobilā interneta patēriņa rekords

Cēsu novadā “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klienti ir uzstādījuši jaunu mobilā interneta patēriņa izaugsmes rekordu. Mobilā interneta apjoms jūlijā un augustā Cēsu novadā pieaudzis par 35% jeb trešdaļu, kas ir lielākais patēriņa “lēciens” viena mēneša laikā “Tele2” tīklā kopš 2004. gada, kad “Tele2” sāka piedāvāt interneta pakalpojumus.

“H+K Strategies” projektu asistente Jekaterina Andrejeva norāda, ka šāds “Tele2” interneta patēriņa bums skaidrojums ar to, ka no šā gada 1. jūlija “Tele2” nodrošina zibenīgu 4G internetu pieejamu jau 90% valsts iedzīvotāju.

“Esam gandarīti ar paveikto – “Tele2” nodrošina Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu! Priecājamies, ka arī mūsu klienti Cēsīs un tās novadā novērtē “Tele2” zibenīgā un plašā 4G interneta priekšrocības, strādājot, mācoties vai vienkārši izklaidējoties. Cēsu novadā turpina pieaugt “Tele2” interneta lietotāju skaits, un iedzīvotāji mobilo internetu lieto gan telefonā, gan mājas datorā un planšetdatorā. Interesanti, ka Cēsīs “Tele2” klienti mobilo internetu izmanto biežāk nekā zvana un sūta īsziņas,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu nodrošina “Tele2”, joprojām turpinot to attīstīt gan kapacitātes, gan pārklājuma ziņā. Tāpat “Tele2” rūpējas par patēriņam atbilstošiem un tirgū izdevīgākajiem 4G pakalpojumiem. Pateicoties Baltijā modernākajam mobilo sakaru tīklam, “Tele2” ir gatavs līdz pat 20 reizēm lielākai tīkla slodzei, kuru radīs arvien pieaugošais mobilā interneta patēriņš.