Ziņas

Sports

Cēsnieces – piektās

Ar izcīnītu piekto vietu no starptautiskā maxi basketbola turnīra Hāpsalā (Igaunija) atgriezusies Cēsu sieviešu komanda. Dāmu konkurencē startēja 16 komandas no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Turcijas. Cēsu komandas pārstāve Ineta Krūmiņa stāsta, ka piektā vieta ir ļoti labs sasniegums, jo dāmu turnīrā nav bijis noteikta vecuma grupu sadalījuma, visas spēlējušas kopā. Grūti bijis cīnīties pret gados jaunākām komandām. Kā panākums jāmin tas, ka Rīgas un Tukuma dāmu komandas palika aiz cēsniecēm.

I.Krūmiņa stāsta, ka turnīra nolikums paredzējis kādu interesantu spēles niansi: “Spēle sākās nevis uzreiz ar spēlēšanu, bet vispirms spēlētājām noteiktā laika sprīdī bija jāizpilda soda metieni. Tās, kuras sameta vairāk par pretiniecēm, sāka spēli ar tik punktiem, cik liels bija šis pārsvars. Mums kaut kā veicās sodiņos, visas spēles sākām, esot plusos.”

Cēsu komandā spēlēja: Unda Eislere, Sanita Krieviņa, Laine Vītola, Aiva Dubrovska, Diāna Baranovska, Gita Kulačkovska, Dzintra Grīnšteine un Ineta Krūmiņa.