Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs vīriešu grupa uzbrūk sievietei ar bērnu

Pagājusī darba nedēļa noslēgusies ar Cēsīs iepriekš nedzirdētu notikumu – uzbrukumu sievietei gaišā dienas laikā, turklāt ar sievieti kopā bija mazs bērns. Par laimi, uzbrukums beidzās bez smagām sekām.

Valsts policijas (VP) Vidzemes reģionālās pārvaldes Cēsu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieks Māris Reķis “Dru­vai” apstiprināja, ka cietušo sievieti pēc incidenta izmeklējuši mediķi un nodarījums ir fiksēts. Lai arī, visticamāk, cietušajai varētu būt viegli miesas bojājumi, likumsargs vērš uzmanību – bažas rada fakts, ka kaut kas tāds vispār varējis notikt, turklāt gaišā dienas laikā, sievietei esot kopā ar mazu bērnu.
Zināms, ka incidents notika piektdienas vēlā rītā – ap pulksten 9.30 – netālu no Cēsu klīnikas esošajā Glūdas ielā, kad kādai sievietei uzbrukuši tumši ģērbti četri līdz pieci vīrieši. Nekas nav ticis nolaupīts. VP aicina atsaukties notikušā aculieciniekus un arī citus iedzīvotājus, kuru rīcībā ir jebkāda cita noderīga informācija, kas varētu palīdzēt identificēt minētos vīriešus. Saistībā ar šo lietu lūgts zvanīt uz tālruņu numuriem 64101200, 20370917 vai arī uz vienoto VP palīdzības numuru – 110.

Pat­laban ir uzsākts kriminālprocess par huligānismu grupā.