Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs vadītājs sēdies pie stūres būdams alkohola reibumā – 1,66 promiles

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 58 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi – seši no tiem sadursmes ar meža zvēriem-, fiziski cietušo negadījumos nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnas vadītāji un viens velosipēda vadītājs. Noformēti 102 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes jomā, no kuriem 38 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu.

11.decembrī pulksten 07:15 Cēsīs, Niniera ielā, policija apturēja “VW Golf” vadītāju. Veicot pārbaudi, tika konstatēts, ka transportlīdzekļa vadītājs sēdies pie stūres būdams alkohola reibumā – 1,66 promiles. Noformēts administratīvais protokols.

11.decembrī pulksten 18:02 tika saņemta informācija par kādu “Mercedes Benz” autovadītāju, kurš Lizuma pagastā, ceļa posmā Smiltene-Gulbene, ar savu braukšanas stilu apdraud satiksmes drošību un citus satiksmes dalībniekus. Izbraucot policijas norīkojumam, tika atrasta ziņotā automašīna un tās vadītājs. Veicot pārbaudi, vīrietim tika konstatēts 3,02 promiļu liels reibums. Vadītājam tika noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Izsakām pateicību iedzīvotājiem par operatīvu reaģēšanu uz notiekošo situāciju un ziņošanu Valsts policijai. Šāda rīcība palīdz likumsargiem gādāt par apkārtējo drošību uz ceļa. Atgādinām, ka iedzīvotājiem ir iespēja ziņot par ceļu satiksmes pārkāpumiem, zvanot uz numuru 110. Valsts policija aicina autovadītājus būt atbildīgiem – braucot alkohola reibumā tiek apdraudēta ne tikai sava, bet arī apkārtējo drošība!