Ziņas

Izklaide

Cēsīs uzstāsies kanādiešu mūziķis Bleirs kopā ar “Young & The Oak People”

Piektdien, 15.aprīlī, plkst.21 Cēsīs, Mākslas telpā “Mala”, uzstāsies kanādiešu mūziķis Deivids Bleirs kopā ar pašmāju mūziķiem “Young & The Oak People”, aģentūru LETA informēja koncerta rīkotāju pārstāve Kristīne Auniņa.

Deivids klausītājiem ir pazīstams ar sirsnīgo smaidu, stāstiem par saviem nebeidzamajiem piedzīvojumiem daudzo ceļojumu laikā, kā arī enerģiskajiem brīvā stila priekšnesumiem. Mūziķis ir arī iesildījis pasaules slaveno rokgrupu ”Nickelback”, sniedzis aptuveni 500 koncertus visā pasaulē, kā arī iekļuvis konkursa ”Canada’s Got Talent” pusfinālā.

Grupa “Young & The Oak People” februārī “Malā” prezentēja savu jauno albumu “Gaišs”. Grupā apvienojušies četri draugi: Reinis Jaunais – ģitāra, Artūrs Veinbergs – perkusijas, Ieva Supjeva – indiešu bansuri un flauta un Harijs Vagrants – persiešu/turku santurs.

Grupas līdera Jaunā dzinulis un dzīves azarts ir ceļošana, kas kalpo arī par galveno iedvesmas avotu mūzikas radīšanai. Pasaules ietekme ir jūtama arī grupā spēlētajos instrumentos un to īpatnējos nosaukumos.