Ziņas

Izklaide

Cēsīs uzstāsies franču apvienība “Deep Forest”

Šovakar plkst.19 Vidzemes koncertzālē “Cēsis” sāksies franču apvienības “Deep Forest” koncerts, kas Latvijā ieradusies sava jaunā albuma “Evo&Devo” tūres laikā, aģentūru LETA informēja koncerta rīkotāji.

“Deep Forest”, kas tiek uzskatīta par etnoelektroniskās mūzikas pamatlicējiem, Latvijā kopumā uzstāsies ar četriem koncertiem. Rītvakar grupa viesosies Latgales vēstniecībā “Gors”, bet 24.aprīlī koncerts notiks Rīgas Kongresu namā.

Par “Deep Forest” vizītkarti kalpo “Sweet Lullaby” – pamatā tradicionāla Zālamana salu iedzīvotāju melodija -, kas joprojām ir viens no etnoelektronikas visspožākajiem sacerējumiem. Tomēr šis franču projekts pazīstams arī ar virkni citu labi atpazīstamu kompozīciju.

Grupas līdzdibinātājs, komponists, multiinstrumentālists un patlaban vienīgais oriģināldalībnieks Ēriks Mukē atklāja, ka uz koncertiem Latvijā viņš sev līdzi uzaicinājis senegāliešu mūziķi un solistu Alūnu Vadē, kā arī britu dīdžeju Daimondu Dagalu. To visu papildinās īpaši šai koncertsērijai sagatavotas videoinstalācijas.

Biļetes iepriekšpārdošanā uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.