Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs tiksies Īrijas un Latvijas vēstnieki

Šodien plkst.16 “Vispasaules cēsnieku dienu 2015” laikā Cēsīs, viesu namā “Province”, notiks Īrijas un Latvijas vēstnieku tikšanās, kuru rīko Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera (ILCC), aģentūru LETA informēja Aigars Strauss.

Tikšanās notiks ar Latvijas vēstnieku Īrijā Gintu Apalu un Īrijas vēstnieku Latvijā Eidanu Kirvanu (Aidan Kirwan). Uzrunu arī teiks mācītājs Artis Eglītis, kurš kalpo latviešu draudzēs Īrijā.

Īrijas Latvijas Tirdzniecības kamera (ILCC) tika izveidota 2012.gadā ar mērķi veicināt un attīstīt sadarbību starp Īriju un Latviju, kas pārstāv 24 biedru intereses gan Latvijā, gan Īrijā. ILCC mērķi ir veicināt un stiprināt tirdzniecību, investīcijas, partnerību un draudzību starp Īriju un Latviju, kā arī kalpot par viedokļu, zināšanu apmaiņas un kontaktu platformu biedriem, partneriem un starptautiskās uzņēmēju sabiedrības pārstāvjiem Latvijā. Tā nodrošina iespēju komunicēt organizētajās darba pusdienās, pieņemšanās un citos pasākumos, kā arī ILCC informē savus biedrus par visiem interesējošajiem jautājumiem, izmantojot ILCC apkārtrakstu un tīmekļa vietni, rīkojot seminārus un uzaicinot lektorus. Papildu informācija pieejama mājaslapā “www.irlat.com”.