Ziņas

Uzņēmējdarbība

Cēsīs tiekas novada un apkārtnes tūrisma uzņēmēji

Cēsu pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” šodien Cēsu Jaunajā pilī rīko pilsētas un apkārtnes tūrisma uzņēmēju ikgadējo pavasara tikšanos.

Kā aģentūru LETA informēja Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centra galvenā tūrisma speciāliste Laila Skujiņa, tikšanās pirmā daļa būs veltīta atskatam uz iepriekšējā gadā paveikto un tūrisma statistikas rādītājiem. Tāpat Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centrs iepazīstinās ar 2015.gada plāniem. Savukārt Cēsu novada pašvaldības priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs klātesošos aicinās uz diskusiju par uzņēmējiem svarīgām aktualitātēm.

Pasākumā paredzēta arī Vidzemes Augstskolas studentu darbu prezentācija par sociālo mediju izmantošanu un izzinoša lekcija “Tūrisma mārketings, inovācijas un vizuālās tendences. Kurzemes prakse” Kurzemes Tūrisma asociācijas vadītāja Arta Gustovska vadībā.

“Tūrisma uzņēmēju tikšanās solās būt ļoti piesātināta, gluži kā daudzveidīgais un plašais Cēsu puses piedāvājums tūristiem. Vidzemes koncertzāles “Cēsis” atklāšana, Rīgas ielas svētki un daudzi citi pasākumi, un jauni piedāvājumi pagājušajā gadā ir pozitīvi ietekmējuši tūrismu. Savukārt tūristu skaita mazināšanās no Krievijas radījusi jaunus izaicinājumus. Tāpēc 2015.gads būs kā aizsākums jaunām lietām – iesaistīšanās Eiropas gastronomijas reģionu organizācijā, jauna pilsētas vizuālā identitāte un sagatavošanās pilsētas 810 gadu jubilejai 2016.gadā. Svarīgi, lai šajos procesos iesaistītos arī uzņēmēji. Būs interesanti iepazīties ar Rietumlatvijas labās prakses piemēriem par mārketingu un vizuālajām tendencēm tūrismā”, uzsver Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centra vadītāja Andra Magone.

LETA