Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs priecēs Ziemassvētku pop – up tirdziņš

Šoziem Cēsis pārtaps par pilsētu, kurā smelties noskaņu svētkiem, tā eDruvai pastāstīja Cēsu Kultūras centra biroja administratore Agnese Tamane. Viņa informēja, ka ar daudzveidīgu pasākumu klāstu tiks bagātināta katra Adventa laika nedēļas nogale. Katru sestdienu pilsētā tiks iedegta jauna egle, radot īpašo svētku gaidīšanas sajūtu. Savukārt, sākot ar 29.novembri, katru nedēļas nogali Rīgas ielas tukšie nami atdzīvosies, lai kļūtu par Ziemassvētku darbnīcām un veikaliņiem, radot īpašo svētku noskaņu. Tieši tur, vienuviet, varēs atrast visatbilstošākās dāvanas saviem mīļajiem, kā arī iemēģināt roku pats savas dāvanas izgatavošanā.

Pop – up koncepts jeb īstermiņa veikalu bizness, ir populārs tieši svētku laikā. Lai atdzīvinātu vecos namus un radītu svētku noskaņu, Cēsīs tiks piedāvāts amatnieku pop – up tirdziņš ar darbnīcām. Tas dos iespēju parūpēties par mīļām un noderīgām dāvanām.

Savukārt cēsniekus izklaidēs un ielīksmos tādi pasākumi kā Vidzemes kamerorķestra brīvdabas koncerts ziemā, dziesmas “Zvaniņš skan” kopdziedāšanas rekorda uzstādīšana Vienības laukumā un citi.

Pop – up tirdziņš darbosies no pulksten 12 līdz 17. Tajā iesaistīsies Rīgas ielas nami nr. 4, 3, 18, 21, 25, 40 un 45.

Sagatavojusi Anda Dzenža