Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs paraksta līgumu par ūdensvada un kanalizācijas tīkla izbūvi un rekonstrukciju

Cetirtdien Cēsu pilsētas SIA „Vinda” parakstīs pirmo no trijiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu rekonstrukcijas un izbūves līgumiem projekta „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības III kārta” Nr.3DP/5.1.1.0/08/IPIA/VIDM/002 ietvaros.

Būvdarbu līgums „Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūve un rekonstrukcija Pirtsupītes rajonā, Dzilnas ielas rajonā, Zaļās ielas rajonā, Viestura ielā, Bērzaines ielā, Birzes-Akmens ielās, Vienības laukumā, Piebalgas ielā, Mednieku ielā, Medņu ielā, Vaives ielas rajonā un Zvaigžņu ielā” tiks noslēgts ar SIA „Būve Wood Line”. Līguma kopējā summa ir 537,8 tūkstoši latu.

Projekta „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta III kārta” galvenais mērķis ir vides kvalitātes saglabāšana, aizsardzība un uzlabošana. Tā rezultātā pieeja kvalitatīviem ūdenssaimniecības pakalpojumiem tiks nodrošināta 95% Cēsu pilsētas iedzīvotāju. Projekta kopējās plānotās izmaksas sastāda 6,8 miljonus latu. Eiropas Savienības Kohēzijas fonda un valsts budžeta līdzfinansējuma saņēmējs ir Cēsu pilsētas SIA „Vinda”. Latvijas Republikas Vides ministrija nodrošina projekta administratīvās, finanšu un tehniskās vadības uzraudzību.

Jau ziņots, ka 2008.gada 22.oktobrī starp Vides ministriju un Cēsu pilsētas SIA „Vinda” tika noslēgts civiltiesiskais līgums par projekta „Cēsu ūdenssaimniecības attīstības projekta III kārta” īstenošanu 2007. – 2013.gada Eiropas Savienības plānošanas perioda ietvaros. Projektu īstenos ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda atbalstu, un tā kopējās izmaksas ir gandrīz septiņi miljoni latu.