Ziņas

Kriminālziņas

Cēsīs nozog valsts karogu; Valmierā iebrauc betona nožogojumā

Informatīvs foto.Foto: Leta

 

Aizvadītā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēta informācija par:

  • 46 gadījumiem, kad iedzīvotāji pēc palīdzības vērsušies policijā vai konstatēts;
  • 8 noziedzīgiem nodarījumiem pret īpašumu: 1 zādzības no tirdzniecības vietas, 3 mantas tīšas iznīcināšanas un bojāšanas gadījumi;
  • 9 nodarījumiem pret sabiedrisko kārtību;
  • 6 noziedzīgiem nodarījumiem pret personas dzīvību un veselību;
  • 7 ceļu satiksmes negadījumiem: 2 negadījumos cietuši 3 cilvēki;
  • 0 gadījumiem, kad automašīnas vadītājs pie stūres sēdies alkohola reibumā;
  • 40 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par ātruma pārsniegšanu;
  • 97 administratīvā pārkāpuma protokoli sastādīti par dažādiem pārkāpumiem.

Plašāk par konkrētiem notikumiem Vidzemē aizvadītajā diennaktī informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore Sintija Virse.

15.jūnijā saņemta informācija, ka Cēsīs, Gaujas ielā nozagts Latvijas valsts karogs. Policija noskaidro zādzības apstākļus un personas.

15.jūnijā Limbažu novada Limbažu pagastā, Ozolainē, Ābeļu ielā, konstatēts, ka no daudzdzīvokļu mājas pagalma nozagts nepieslēgts sarkans velosipēds Merida. Policijā par zādzību sākts kriminālprocess.

15.jūnijā Alūksnes novada Pededzes pagastā administratīvās apskates laikā pie kāda 1941.gadā dzimuša vīrieša atrasti un atsavināti 5 litri alkohola ar Krievijas akcīzes markām. Policijā par nelikumīgām darbībām ar akcizētajām precēm sākta administratīvā lietvedība.

15.jūnijā ap pulksten 18 Cēsu novada Vaives pagastā, uz vietējas nozīmes ceļa, pieķerts iereibis automašīnas Mazda 626 vadītājs. 1982.gadā dzimušais vīrietis automašīnu vadīja, esot 2,72 promiļu reibumā, turklāt bez tiesībām vadīt transportlīdzekli. Policijā par šo pārkāpumu sākts kriminālprocess.

15.jūnijā ap pulksten 19:30 Limbažu novada Skultes pagastā, autoceļa Priedulāji – Pakalni 8.kilometrā, automašīnai nobraucot no ceļa, traumas guva divi cilvēki. Sākotnējā informācija liecina, ka 1964.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu Opel Astra Caravan, netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās kokā. Negadījumā traumas guva divi pasažieri – 1967.gadā dzimis vīrietis un 1994.gadā dzimusi sieviete. Pasažieriem konstatēts arī alkohola reibums. Policijā sākts kriminālprocess, notiek negadījuma apstākļu izmeklēšana.

15.jūnijā Beverīnas novada Kauguru pagastā, autoceļa Valmiera – Cēsis – Drabeši lokveida krustojumā ar autoceļu Valmiera – Smiltene, notika sadursme starp 1940.gadā dzimušas sievietes vadīto motorolleru un 1985.gadā dzimuša vīrieša vadīto automašīnu Opel. Negadījumā traumas guva motorollera vadītāja, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā. Policijā sākts kriminālprocess, notiek negadījuma apstākļu izmeklēšana.

15.jūnijā pēc pulksten 16 Valmierā, Bruņinieku ielas, Rīgas ielas un Lāčplēša ielas krustojumā, 1996.gadā dzimis jaunietis, vadot automašīnu Audi, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā iebrauca betona nožogojumā. Negadījumā nav cietuši cilvēki.