Ziņas

Uzņēmējdarbība

Cēsīs notiks seminārs uzņēmējiem par tūrisma produktu veidošanu

Šodien plkst.10.30 Cēsu Jaunajā pilī uzņēmējiem notiks seminārs par komplekso tūrisma pakalpojumu izveidi vai tā sauktajām ceļojuma pakām, aģentūru LETA informēja Cēsu novada domes komunikācijas speciālists Aleksandrs Abramovs.

Tikšanās laikā uzņēmēji uzzinās praktiķu viedokli par to, kā mazie un vidējie uzņēmumi sadarbības rezultātā var radīt pievilcīgus un pieprasītus tūrisma produktus. Seminārs tiek rīkots projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” laikā, kurā viens no būtiskiem mērķiem ir jaunu ceļojumu paku radīšana un pārdošana par Hanzas savienības mantojuma tēmām.

Iepriekš sagatavots tūrisma produkts, ko veido vairāki tūrisma piedāvājumi, par vienu cenu ir kā apliecinājums uzņēmumu spējai sadarboties un radīt pieprasītu, saistošu tūrisma pakalpojumu. Atpūtas piedāvājumi ir arī lielisks veids, kā ceļotājam gūt pārliecību, ka tūrisma braucienā pavadītais laiks būs vērtīgi piepildīts. Galvenais jautājums seminārā būs par to, kā individuālajiem ceļotājiem un tūristu grupām radīt šādu pakalpojumu. Domu apmaiņu rosinās ienākošā tūrisma uzņēmuma “Via Hansa” pārstāvis Ēriks Lingebērziņš, kā arī pieredzē dalīsies viesnīcas “Dikļu pils” pārstāve Inga Skaistkalne.

“Semināru redzam kā ierosmes vidi Cēsu puses uzņēmējiem jaunām sadarbībām – jaunu un kopēju tūrisma produktu radīšanai. Cēsīs ir uzsākts projekts par vēsturisko Hanzas savienības mantojumu, tā iedzīvināšanu mūsdienās, kā laikā “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” var atbalstīt uzņēmējus jaunu piedāvājumu radīšanā. Priecājamies, ka tūrisma aģentūra “Balt-Go” jau ir sākusi darbu pie jaunu tūrisma maršrutu izstrādes un sanākšanā iepazīstinās klātesošos ar šo ieceri,” stāstījusi Cēsu Tūrisma attīstības un informācijas centra vadītāja Andra Magone.

Semināra apmeklētāji tika lūgti uz pasākumu pieteikties līdz 22.marta plkst.15, rakstot e-pastu uz adresi “info@cesis.lv” vai zvanot Cēsu Tūrisma informācijas centram.

Seminārs notiek projekta “Hanzas vērtības ilgtspējīgai sadarbībai (HANSA)” laikā, sadarbojoties 11 Latvijas, Igaunijas un Zviedrijas partneriem no 2015.gada oktobra līdz 2018.gada decembrim. Projekts tiek īstenots ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda Centrālās Baltijas programmas 2014-2020 atbalstu, un tā mērķis ir iedzīvināt vēsturiskās Hanzas savienības mantojumu mūsdienās.