Ziņas

Sabiedrība

Cēsīs notiks lietotu mantu andele jeb sīkumtirgus

23.maijā no plkst.10 līdz 15 Cēsu vecajā tirgus paviljonā jau ceturto reizi notiks krāmu tirdziņš, turpinot iedibināto tradīciju un aicinot piedalīties neierobežota vecuma tirgotājus un pircējus, kas vēlas atbrīvoties no liekajām mantām skapjos, bēniņos, plauktos, kā arī atrast sev kaut ko ārkārtīgi nepieciešamu raibajā piedāvājumā.

Kā aģentūru LETA informēja idejas autore Kristīne Auniņa, iepriekšējā sīkumtirgū aprīlī, piedaloties gandrīz 30 tirgotājiem, bija iespēja iegādāties dažādas spēļmantas, senatnīgas lietas (vecus pulksteņus, fotoaparātus, galda piederumus), apģērbu, grāmatas, traukus, rokdarbus, bižutēriju, mājsaimniecības piederumus, kā arī mājās gatavotus cepumus un biezpienmaizi. Tirgojās gan dalībnieki, kas jau iepriekš piedalījušies, gan arī jauni entuziasti.

Tāpat kā iepriekšējā reizē, pircējiem būs pieejamas pielaikošanas telpas, bet par mūziku, kafijas krūzīti, našķi un patīkamu atmosfēru rūpēsies mākslas telpa “Mala”.

Vairāk informācijas un pieteikšanās līdz 21.maijam pieejama, zvanot pa tālruni 26101945 vai rakstot e-pastu uz adresi “sikumtirgus@gmail.com”. Ierašanās, iekārtošanās un preču izkārtošana, sākot no plkst.9. Par iespēju tirgoties nepieciešams samaksāt piecus eiro.

LETA