Ziņas

Izklaide

Cēsīs notiks izrāde-instalācija “Carry on”

Sestdien, 27.februārī, plkst.18 Latvijas Jaunā teātra institūts rīko izrādi-instalāciju “Carry on” Ruckas mākslas rezidenču centrā, Cēsīs, aģentūru LETA informēja Latvijas Jaunā teātra institūta pārstāve Laura Stašāne.

Centrs atrodas Cēsīs, Piebalgas ielā 19. Izrādes laikā skatītāji dosies izpētīt senatnīgo Ruckas muižas ēku. Šajā ceļojumā viņus pavadīs objekti, skaņas un starptautiska mākslinieku grupa.

Darba autori ir norvēģu mākslinieks Haine Avdāls un japāniete Jukiko Šinozaki. Viņi veido asprātīgas un maģiskas izrādes, kas atraisa iztēli, apvieno kustību, audiovizuālus elementus un iesaista telpas arhitektūru, skaidro Stašāne.

“Carry on” jeb “Turpini” ir darbs, kuru viņi ir iestudējuši modernās mākslas muzejā Lēvenē un kultūras centrā Tokijā, un tagad kopīgā nedēļu ilgā darbā ar latviešu horeogrāfi Elīnu Lutci tas tiks īpaši pārradīts Ruckas rezidenču centram. Izrādē piedalās Haine Avdāls, Agate Bankava, Taisija Frolova, Juika Hašimoto, Elīna Lutce, Alise Putniņa, Krišjānis Sants un Jukiko Šinozaki.

Pasākumu rīko Latvijas Jaunā teātra institūts. Ieeja bez maksas.